Regulamin

Regulamin:

 

1. Sklep internetowy www.ekozasoby.pl prowadzony jest przez Euroinvest Michał Gryta z siedzibą w Terespolu przy ul. Słowackiego 20   Numer NIP: 5372392720 REGON: 369474048

 

2. Zamówienia można składać przez:

   - sklep internetowy www.ekozasoby.pl

   - telefonicznie +48 511 675 444

   - mailowo sklep@ekozasoby.pl

 

3. Ceny wszystkich produktów są cenami brutto i zawierają koszt wysyłki.

 

4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany obowiązujących cen lub wycofania towaru.

 

5. Dostępne formy płatności:

   - Przelew na konto bankowe

   - Wysyłka za pobraniem

   - Płatności online

   - Karty płatnicze:

   * Visa
   * Visa Electron
   * Mastercard
   * MasterCard Electronic
   * Maestro

 

 6. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 

 7.  Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

 

 8. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

                 

 9. Zamówiony towar zostanie wysłany do klienta maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych. Za dokonanie płatności  uważa się moment, w którym środki wpłyną na konto.

 

 10. W przypadku niedostępności towaru, kupujący zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji. Kupujący ma  prawo do odstąpienia od umowy.

 

 11. Dostawa odbywa się poprzez kuriera lub odbiór osobisty. Kupujący musi odebrać towar w ustalonym wcześniej terminie.

 

 12. W momencie dostarczenia towaru przez kuriera, kupujący musi sprawdzić stan oraz zgodność z zamówieniem.

 

 13. Palety z towarem są zabezpieczone folią stretch.

 

 14. Węgiel składowany i workowany jest podczas różnych warunków atmosferycznych i może być mokry, jego waga po wyschnięciu może się różnić maksymalnie do 4%.

 

 15. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni.

 

 16. Jeżeli kupujący stwierdzi, że towar posiada wady fizyczne lub nie jest zgodny z umową może złożyć reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową.

Reklamację należy złożyć na adres e-mail: sklep@ekozasoby.pl a zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać:

* rodzaj i ilość reklamowanego towaru
* opis wady
* numer faktury lub dowodu zakupu
* dane kontaktowe kupującego
* dokumentację fotograficzną

Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem. Reklamacje wynikające z różnic wyglądu worków nie będą uwzględniane.

 

 17. Koszt zwrotu towaru ponosi kupujący, który ma obowiązek zabezpieczyć przesyłkę by nie została uszkodzona w transporcie. Towar musi być zwrócony w fabrycznym opakowaniu. Sklep nie przyjmuje paczek za pobraniem.

 

 18. Produkty oferowane w sklepie spełniają wszystkie atesty wymagane przez polskie prawo.

 

 19. Zdjęcia przedstawione na stronie Sklepu są poglądowe. Worki dostarczane są przez różnych producentów i ich rzeczywisty wygląd może różnić się od prezentowanego na stronie. Produkt nadal bedzie posiadał wszystkie opisane własciwości i charakterystytki.

 

20. Składając zamówienie, kupujący akceptuje Regulamin.

 

21. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma: Euroinvest Michał Gryta z siedzibą w Terespolu przy ul. Słowackiego 20   Numer NIP: 5372392720 REGON: 369474048

Klient dokonując rejestracji w sklepie wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez sprzedawcę danych osobowych podanych w formularzu w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania, a także żądania usunięcia danych.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

Dane są wykorzystywane do profilowania marketingu za pomocą narzędzi Google Analytics, Facebook. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania – prosimy skorzystać z ustawień przeglądarki.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi klienta sklepu internetowego, zawarcia i wykonywania umów sprzedaży, obsługi reklamacji oraz w celach rozliczeń podatkwych i rachunkowych (art. 6 ust. 1 lit. b) i f RODO)

Sklep Ekozasoby.pl nie udostępnia osobom trzecim danych osobowych użytkowników serwisu bez ich zgody.

 

 22. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego.

 

 23. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji 04.04.2020

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl